Sitemiz henüz test yayınındadır. Her gün geliştirilmektedir. Şu an çalışmayan özellikler için anlayışınıza sığınmaktayız.

CiciKutu
KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür Öğreten Fasiküller Konu Anlatımlı Modüler Set
ISBN 9786055981969
Yayınevi Uzman Kariyer Yayınları
Yazarlar Bülent Ünalan (author) | Aylin Arıcan (author) | Şahin Biten (author) | Ali Kaya (author) | İlyas Başpınar (author)
Kitap Tanıtımı Uzman Kariyer yine bir ilke imza attı ve KPSS adaylarının sınava hazırlıkta gereksinim duydukları zengin akademik içeriği öğreten fasiküllerle buluşturdu. Bu buluşma herkeste heyecan yarattı. Şimdi bu yeni sistemde neler olduğuna bakalım. Öğreten Fasiküller İster rulo yap, ister çantana at; okula, kütüphaneye, dershaneye, her yere götür. Genel Yetenek & Genel Kültür sınav kapsamındaki 5 alanın her biri, adaylara taşıma ve kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla kendi içinde fasiküllere ayrıldı. Ders Modeli Her bir fasikül öğrenme sürecini kolaylaştırmak için kendi içinde konu bütünlüğünden oluşan kısa birimlerden, yani derslerden oluşturuldu. Aktif Mola Kısa sürede, sıkmadan okunacak bir içerikle sunulan derslerin ardından, o derste ele alınan kavramların tekrarını sağlamak için hazırlandı. Bu sayede bitirilen dersin ardından aktif bir mola vereceksiniz. Mini Test Aktif mola sorularında tekrar edilen kavramların/bilgileri ikinci kez tekrarlayacak ve çoktan seçmeli testlerle daha iyi kavrayacaksınız. Sınav Soruları Her bir dersin sonunda, ders kapsamında ele alınan kavramlarla/bilgilerle ilgili çıkan sınav sorularından örnekleri çözecek, çözemediklerinizin açıklamalarını göreceksiniz. İzleme Testi Her bir fasikülün sonunda yer alan izleme testleri sayesinde fasikül içinde ele alınan bütün derslerde ele alınan kavramları, bilgileri yeniden gözden geçirecek, öğrenme düzeyinizi bir daha göreceksiniz. Görsel Sunum Öğreten fasiküllerin ilgiyi hak eden bir özelliği de konuların ilişkili görsellerle desteklenmesidir. İşte bu sayede zevkli bir öğrenme süresi yaşayacaksınız. Öğrenmeyi Destekleyici Teknikler Açıklanan konuya ilişkin odak noktası, uyarı, püf noktası, not gibi destekleme teknikleriyle önemli noktaları zihninize kazıyacaksınız. Örnekler Sınavda başarılı olmanın temel şartı kavramları örneklerle öğrenme olduğu için kavramların çok sayıda örnekle açıklanması kavrayışınızı destekleyecektir.
CiciKutu

Sosyal Kitap Kulübü

Kitapseverlerin sosyal ağı neokuyorsun.com yenilenen altyapısı ile tekrar aranızda.

tarsmedia tarafından geliştirilmektedir.