Sitemiz henüz test yayınındadır. Her gün geliştirilmektedir. Şu an çalışmayan özellikler için anlayışınıza sığınmaktayız.

Seçilmiş Öyküler (Ciltli)
ISBN 9789754069051
Yayınevi Cem Yayınevi
Yazarlar Jack London (author) | Deniz Tuncel / Gönül Acar / Ali Şan / Emek Ayşe Yıldız / Esra Dağhan Özbey / Murat İnceayan / Kadi (translator)
Kitap Tanıtımı John Griffith Chaney; bilinen adıyla Jack London, 1876da San Franciscoda doğdu. Düzgün bir eğitim alamadı, kendi kendisini yetiştirdi. Yollarda serserilik etti, hapse girdi. Küçük teknesiyle önce hırsızlık yaptı, sonra hırsızları kovaladı. Alaskaya altın aramaya gitti. ABDye dönüşünden sonra yazarlıkla yaşamını kazanmaya başladı. Planlarını kendi çizdiği teknesiyle okyanusları dolaştı. Binbir serüven peşinde sürdürdüğü yaşamını çok genç yaşta, 1916da yitirdi. London dünyaca ününü daha çok romanlarına borçludur. Yayınevimiz tarafından yayımlanan Demir Ökçe, Deniz Kurdu, Beyaz Diş, Martin Eden gibi romanları pek çok dile çevrilmiş olsa da, yazarlığının ilk döneminden başlayarak 197 öykü kaleme almış, ilk yayınlanan kitabı Kurdun Oğlu da yine öykülerden oluşmuştur. Londonun yayınevimizde yayınlanan 17 kitabından derlediğimiz bu seçkide yazarın 25 öyküsüne yer verdik.

Sosyal Kitap Kulübü

Kitapseverlerin sosyal ağı neokuyorsun.com yenilenen altyapısı ile tekrar aranızda.

tarsmedia tarafından geliştirilmektedir.